fluit

 

Als je onderling wil ruilen vermeldt dit dan op het schema in het kastje in de sporthal, zodat ze weten wie er gebeld moet worden als er iets is.
Voor wijzigingen in het fluit- en telschema kijk dus op het schema in het kastje in de sporthal!

 

 

 

 

 

 

Wedstrijdschema senioren KSH 2019-2020

 

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaalcode Scheidsrechter Teller
20-09-2019 19:15 KSH DS 1 Halley DS 4 1 D2E-DI HRVKE Patrick Taken Meisjes A
27-09-2019 19:15 KSH DS 2 Sparta Zelhem DS 3 1 D3G-IC HRVKE Nicole Waalderbos Jai
27-09-2019 19:15 KSH HS 3 BVC'73 HS 4 2 H3C-IC HRVKE Sanne Heutinck Ingrid H
27-09-2019 21:15 KSH DS 3 WIK Steenderen DS 4 1 D3E-JB HRVKE Coen Huinink Lisse
04-10-2019 19:15 KSH DS 1 LIVO DS 3 1 D2E-DG HRVKE Mark Eekelder Marc
04-10-2019 21:15 KSH HS 1 Skopein Wivoc HS 2 1 H1C-EF HRVKE Ellen Melchers Jitske
11-10-2019 19:15 KSH DS 2 Revoc DS 2 1 D3G-IA HRVKE Sanne Heutinck Robbie
11-10-2019 19:15 KSH HS 3 Grol HS 3 2 H3C-IA HRVKE Henri Hulshof + Nicole Kelly
11-10-2019 21:15 KSH DS 3 MEVO DS 1 1 D3E-JK HRVKE Coen Huinink Theo
11-10-2019 21:15 KSH HS 2 Rivo HS 2 2 H2C-IA HRVKE Frank Rietberg Malou
01-11-2019 19:15 KSH DS 2 DIOS DS 3 1 D3G-IJ HRVKE Tonnie Orriens Arthur
01-11-2019 19:15 KSH HS 3 Vollverijs HS 2 2 H3C-IJ HRVKE Patrick Taken Maik
01-11-2019 21:15 KSH HS 2 Morgana DVO HS 4 1 H2C-IJ HRVKE Manon Verhoeven Walter
08-11-2019 19:15 KSH DS 2 Morgana DVO DS 6 1 D3G-IL HRVKE Sanne Heutinck Jos
08-11-2019 19:15 KSH HS 3 Dash HS 3 2 H3C-IL HRVKE Henri Hulshof Sandra
08-11-2019 21:15 KSH DS 3 Victoria DS 2 1 D3E-JH HRVKE Gerrit Immink Berry
08-11-2019 21:15 KSH HS 2 SV Loil HS 1 2 H2C-IL HRVKE Karlijn Senne Elmy
15-11-2019 19:15 KSH DS 1 Longa`59 DS 3 1 D2E-DB HRVKE Edwin Waenink Bram
15-11-2019 21:15 KSH HS 1 Grol HS 1 1 H1C-EA HRVKE Ellen Melchers Manon H
29-11-2019 19:15 KSH DS 2 LIVO DS 8 1 D3G-IG HRVKE Nicole Waalderbos Rick
29-11-2019 19:15 KSH HS 3 Morgana DVO HS 5 2 H3C-IG HRVKE Tonnie Orriens Kimberley
29-11-2019 21:15 KSH DS 3 Heva VCV DS 3 1 D3E-JF HRVKE Coen Huinink Tim
29-11-2019 21:15 KSH HS 2 Skopein Wivoc HS 3 2 H2C-IG HRVKE Mark Eekelder Marianne
06-12-2019 19:15 KSH DS 1 SV Loil DS 1 1 D2E-DK HRVKE Freddy Sheridan Rodrigo
06-12-2019 21:15 KSH HS 1 Morgana DVO HS 1 1 H1C-EJ HRVKE Ingrid Tankink Francis
13-12-2019 19:15 KSH DS 2 KSV DS 3 1 D3G-IE HRVKE Anouk ten Have Tristan
13-12-2019 19:15 KSH HS 3 Brevolk HS 2 2 H3C-IE HRVKE Patrick Taken Janna
13-12-2019 21:15 KSH DS 3 Brevolk DS 2 1 D3E-JD HRVKE Coen Huinink Sjoerd
13-12-2019 21:15 KSH HS 2 Vollverijs HS 1 2 H2C-IE HRVKE Frank Rietberg Lotte
20-12-2019 21:15 KSH DS 3 Grol DS 3 1 D3E-JL HRVKE Norbert Tankink Meisjes A
10-01-2020 19:15 KSH DS 1 Orion DS 5 1 D2E-DH HRVKE Freddy Sheridan Bas
10-01-2020 21:15 KSH HS 1 Heva VCV HS 1 1 H1C-EG HRVKE Karlijn Senne Annette
17-01-2020 19:15 KSH DS 2 Boemerang DS 3 1 D3G-IB HRVKE Sanne Heutinck Robbie
17-01-2020 19:15 KSH HS 3 S en O HS 1 2 H3C-IB HRVKE Nicole Waalderbos Myrthe
17-01-2020 21:15 KSH DS 3 Labyellov DS 2 1 D3E-JA HRVKE Gerrit Immink Theo
17-01-2020 21:15 KSH HS 2 Labyellov HS 2 2 H2C-IB HRVKE Manon Verhoeven Lynn
24-01-2020 21:15 KSH HS 1 VIOS Eefde HS 2 1 H1C-EL HRVKE Ellen Melchers Meisjes A
31-01-2020 19:15 KSH DS 2 WSV DS 5 1 D3G-IK HRVKE Henri Hulshof Arthur
31-01-2020 19:15 KSH HS 3 Dash HS 2 2 H3C-IK HRVKE Patrick Taken Maik
31-01-2020 21:15 KSH HS 2 Kerkemeijer Gemini HS 2 1 H2C-IK HRVKE Frank Rietberg Irma
07-02-2020 19:15 KSH DS 1 Kerkemeijer Gemini DS 4 1 D2E-DL HRVKE Freddy Sheridan Karen
07-02-2020 21:15 KSH DS 3 De Hofnar-Bovo DS 3 1 D3E-JI HRVKE Norbert Tankink Wendy
14-02-2020 19:15 KSH DS 1 ACE'19 DS 1 1 D2E-DE HRVKE Mark Eekelder Luuk
14-02-2020 21:15 KSH HS 1 S.C. GORSSEL HS 1 1 H1C-EC HRVKE Manon Verhoeven Tanja
21-02-2020 21:15 KSH HS 1 De Hofnar-Bovo HS 3 1 H1C-EH HRVKE Ingrid Tankink Henry t H
06-03-2020 19:15 KSH DS 1 VV Forza DS 2 1 D2E-DC HRVKE Edwin Waenink Ruben
06-03-2020 21:15 KSH HS 1 Volga HS 2 1 H1C-EB HRVKE Karlijn Senne Sara
13-03-2020 19:15 KSH DS 2 De Hofnar-Bovo DS 5 1 D3G-IH HRVKE Tonnie Orriens Jos
13-03-2020 21:15 KSH DS 3 De Hofnar-Bovo DS 4 1 D3E-JG HRVKE Gerrit Immink Anke
13-03-2020 21:15 KSH HS 2 DIOS HS 2 2 H2C-IH HRVKE Norbert Tankink Elles
20-03-2020 19:15 KSH DS 1 Rivo DS 3 1 D2E-DA HRVKE Freddy Sheridan Marc
20-03-2020 21:15 KSH HS 1 Grol HS 2 1 H1C-EK HRVKE Manon Verhoeven Jitske
27-03-2020 19:15 KSH DS 2 Skopein Wivoc DS 3 1 D3G-IF HRVKE Henri Hulshof Rick
27-03-2020 19:15 KSH HS 3 Avanti HS 2 2 H3C-IF HRVKE Nicole Waalderbos Vera
27-03-2020 21:15 KSH DS 3 ACE'19 DS 2 1 D3E-JE HRVKE Norbert Tankink Walter
27-03-2020 21:15 KSH HS 2 VIOS Eefde HS 3 2 H2C-IF HRVKE Frank Rietberg Michelle
03-04-2020 19:15 KSH DS 1 Tornax DS 2 1 D2E-DJ HRVKE Edwin Waenink Rodrigo
03-04-2020 21:15 KSH HS 1 Orion HS 7 1 H1C-EI HRVKE Ellen Melchers Manon H
10-04-2020 19:15 KSH HS 2 VIOS Beltrum HS 1 1 H2C-IC HRVKE Mark Eekelder Bram
10-04-2020 21:15 KSH HS 1 Orion HS 6 1 H1C-ED HRVKE Ingrid Tankink Tristan
17-04-2020 19:15 KSH DS 2 Blok '71 DS 1 1 D3G-ID HRVKE Anouk ten Have Robbie
17-04-2020 19:15 KSH HS 3 MEVO HS 1 2 H3C-ID HRVKE Tonnie Orriens Jai
17-04-2020 21:15 KSH DS 3 ASV DS 1 1 D3E-JC HRVKE Jolyn Kl. Gunnewiek Berry
17-04-2020 21:15 KSH HS 2 Brevolk HS 1 2 H2C-ID HRVKE Karlijn Senne Lisse